Truhla
dubové dřevo, čtyři kulovité nožky, na čelní desce obdélné vpadlé pole, v polích a na vrchu intarzované hvězdy, na bocích kované kování, zámek, Čechy, poč. 19. století, 51 x 94 x 55 cm, restaurovaný stav (Zí)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Truhla
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |